بهترین های پزشکی و پرستاری | اوردامین : علائم ظهور امام زمان مهدی موعود ( عج )
  • اوردامین
  • طراحی وب
1400
شهريور
26
جمعه
شمارنده
بازدید امروز : 6152 بازدید
کل بازدید کنندگان امروز : 473 نفر
بازدید کل : 46378695 بازدید
حاضرین در سایت : 67 نفر

تاریخ شروع شمارشگر : 94/03/01

عمر سایت : حدود 6 سال پیش

تعداد کل مطالب : 1208
علائم ظهور امام زمان مهدی موعود ( عج )

علائم ظهور امام زمان مهدی موعود ( عج )

دنیا در آستانه #فتنه_آخر!

 حضرت رسول (ص) میفرمایند : «چهار فتنه بر شما فرود آید که 
در اولی #خونها مباح می شود،
 در دومی خون ها و #ثروتها مباح می گردد،
 در سومی خون ها و ثروت ها و #ناموسها مباح می شود و
 در چهارمی #آشوبی کور و کر جهان را مضطرب می سازد؛ آن چنان که کشتی غول پیکر آب های مجاور را مضطرب کند» (روزگار رهایی ص 896.)

 به نظر میرسد #فتنه_اول مقصود دو #جنگ_جهانی باشد که اولی در حدود یک قرن پیش اتفاق افتاد و در مدت 4 سال 10 میلیون نفر با درگیری مستقیم کشته شدند و در ایران با وجود بی طرفی به صورت غیر مستقیم نصف جمعیت کشور (نزدیک به 9 میلیون نفر به خاطر قحطی حاصل از جنگ) کشته شدند! پیامبر (ص) میفرمایند در این فتنه #خونها مباح میشود که در جنگ جهانی دوم (70 سال پیش) در طول هفت سال هفتاد میلیون نفر کشته شدند!

 به نظر میرسد #فتنه_دوم که هم خون ها و هم #ثروتها مباح میشوند مصداقش فتنه انگیزی و جنگ هایی است که امریکا در طول چند دهه اخیر انجام داده است که گاه و بیگاه با تراشیدن بهانه های مختلف صرفا برای تسلط بر #کشورهای_نفت_خیر به آن مناطق قشون کشی میکند. صدها هزار کشته فقط در خاورمیانه حاصل طمع آمریکا و هم پیمان هایش به بشکه های نفت منطقه بوده است.

 در #فتنه_سوم که خونها و ثروتها و #ناموسها مباح میگردد شاید مقصود #خروج_گروههای_وحشی داعش و النصره و بوکوحرام و الشباب و ... باشند که به راحتی میکشند (خونها) و کاملا تعمدی صرفا در مناطق نفت خیز مانند شمال عراق و سوریه و لیبی و ... خروج کرده اند (ثروتها) و اعلام #جهاد_نکاح میکنند (#ناموسها) و اینگونه فتنه انگیزی خود را کامل میکنند.

 و به نظر #فتنه_چهارم و نهایی همان #جنگ_جهانی_سوم از منطقه شام و بر طبق آنچه روایات گفته سر بر خواهد آورد و آن همان نبرد مهلک #قرقیسیا خواهد بود :در صحیحه میسر از امام باقر(ع) نقل است که فرمود:ای میسر از اینجا تا قرقیسیا چقدر راه است؟ عرض کردم:همین نزدیکی ها در ساحل فرات قرار دارد ، سپس فرمودند: اما در این ناحیه واقعه ای اتفاق خواهد افتاد که از زمانی که خداوند متعال آسمانها و زمین را آفریده بی سابقه بوده، چنان که تا وقتی آسمانها و زمین برپا هستند هم ، واقعه ای همچون آن اتفاق نخواهد افتاد .... سفره ای است که درندگان زمین و پرندگان آسمان از آن سیر میشوند. (کافی-ج8 ص295 ; غیببه نعمانی ص 267)


 و اینک که ۲۲ کشور جهان در قرقیسیا و شام جمع شده اند تنها جرقه ای میتواند آتش مهلک و فتنه ی نهایی را میانشان رقم بزند.آتشی که در طول تاریخ بی سابقه خواهد بود.

 و این درست زمانی است که خداوند از آخرین منجی اش پرده برمیدارد تا زمینی که غرق در فتنه و آشوب شده برای_همیشه آرام گیرد
نویسنده : amin mah
تاریخ ارسال : جمعه ، 97/10/21 ، در ساعت 23:52

نظرات برای علائم ظهور امام زمان مهدی موعود ( عج )

نام و نام خانوادگی شما *
آدرس ایمیل شما
آدرس وب شما
متن نظر *