بهترین های پزشکی و پرستاری | اوردامین : دانلود پلیر 432 هرتز برای کامپیوتر و موبایل
  • اوردامین
  • طراحی وب
1401
خرداد
08
يک شنبه
شمارنده
بازدید امروز : 1511 بازدید
کل بازدید کنندگان امروز : 194 نفر
بازدید کل : 50411007 بازدید
حاضرین در سایت : 63 نفر

تاریخ شروع شمارشگر : 94/03/01

عمر سایت : حدود 7 سال پیش

تعداد کل مطالب : 1210

دانلود پلیر 432 هرتز برای کامپیوتر و موبایل

قبل از هرچیزی ، پیشنهاد میکنم مطلب زیر رو بخونید :

تفاوت دو فرکانس ۴۳۲ هرتز و ۴۴۰ هرتز در موسیقی

کوک کردن روندی است که در آن زیر و بمی نت‌هایی که توسط یک ساز موسیقی تولید می‌شود، به شکلی تنظیم می‌گردد که فواصل بین نت‌ها مطابق یک نظام مشخص باشد. عموماً برای کوک‌کردن، از یک نتِ مرجعِ مشخص استفاده می‌شود. مثلاً با قراردادن نت «لا» برابر با ۴۴۰هرتز سایر نت‌ها به دست می‌آید و ساز بر این اساس کوک می‌شود. ساز ناکوک سازی است که در آن ارتفاع برخی نت‌ها زیرتر (دیز) یا بم‌تر (بمل) از چیزی است که باید باشد.

همچنین، یک ساز می‌تواند به تناسب نت‌های خودش کوک باشد (نت‌ها با هم هماهنگ باشند)؛ اما اگر نت‌های آن با نت مرجع ناسازگار باشند (مثلاً نت «لا» را در فرکانس دقیقاً ۴۴۰هرتز تولید نکند) باز ناکوک دانسته می‌شود. ‏کوک در موسیقی می‌تواند به دو معنی به کار گرفته شود:

کوک‌کردن، به‌معنی تنظیم یک ساز موسیقی به شکلی که نت‌ها به‌درستی نواخته شود.
دستگاه‌های کوک که هر کدامشان نظامی است که ارتفاع (زیر و بمی) نت‌های مختلف براساس آن تعیین می‌شود.

«درحقیقت تفاوت بین ۴۴۰هرتز و ۴۳۲هرتز، تنها در ۸ لرزش در ثانیه است».

اما این‌طورکه به نظر می‌رسد، همین تفاوت کوچک تأثیر زیادی بر روح و روان انسان می‌گذارد. همچنین این یک رشد مهم در موسیقی و یک حرکت متافیزیکی محسوب می‌شود که صنعت موسیقی را به‌شدت تحت‌تأثیر خود قرار داده است. برای بهترفهمیدن این موضوع، ویدئوی زیر را ببینید:

‏در آپریل ۲۰۰۸، Richard Huisken، روزنامه‌نگار هلندی، کمیسیونی را با نام بازگشت به ۴۳۲هرتز تأسیس کرد و بیان کرد که این فرکانس در فرهنگ گذشته استفاده شده است. بعضی از موزیسین‌ها متوجه شدند که این تیونینگ در ساز قدیمی ویلن استرادی واریوس (Stradivarius) استفاده شده است.

طبق گفتۀ ریچارد هایسکن موزیک‌هایی که روی ۴۳۲ ساخته می‌شوند، لطیف‌تر و درخشان‌تر هستند و به‌خاطر وضوحی که در ارائه دارند، شنیدن آن‌ها برای گوش انسان سازگارتر است. ‏در مقالۀ «ارزش موسیقیایی ۴۳۲هرتز» هم به‌طور مفصل دربارۀ ارزش موسیقیایی ۴۳۲HZ توضیح داده است.

طبق بررسی‌ها، این فرکانس تأثیر بسیاری روی چاکرای قلب می‌گذارد. بنابراین شنیدن این نوع موسیقی اثر معنوی مثبتی روی شنونده دارد. افرادی که نمی‌توانند تفاوت دو فرکانس (۴۴۰ و ۴۳۲) را از یکدیگر تمییز بدهند، وقتی به موسیقی‌هایی که با ۴۳۲تیون شده‌اند گوش می‌دهند، حس گرمی و لذت بیشتری دریافت می‌کنند.

در تصویر زیر شکل مولکولی آب را زمانی که با دو فرکانس مختلف مرتعش می‌شود، می‌بینید. تصویر سمت چپ با فرکانس ۴۳۲ مرتعش شده و بسیار زیباتر و منظم‌تر از تصویر سمت راست است. باتوجه‌به اینکه دوسومِ بدن ما را آب تشکیل داده، تأثیر این فرکانس به‌خوبی قابل فهم است  :
دانلود پلیر 432 هرتز برای کامپیوتر و موبایلاگر شما هم مثل من ، کلی دنبال پلیر 432 هرتزی گشتین و موفق نشدین ، پیشنهاد میکنم از نرم افزار های زیر استفاده کنید :
نویسنده : amin mah
تاریخ ارسال : شنبه ، 99/07/05 ، در ساعت 23:22

نظرات برای دانلود پلیر 432 هرتز برای کامپیوتر و موبایل

نام و نام خانوادگی شما *
آدرس ایمیل شما
آدرس وب شما
متن نظر *
سارا در تاریخ 00/10/19 ساعت 15:24 برنامه خیلی خوبیه ممنون که معرفیش کردید من کلی دنبال پلیر برای ویندوز گشتم که فرکانس اهنگو عوض کنه ولی هیچ سایت فارسی دیگه ای بجز صفحه شما همچین برنامه ای معرفی نکرده بود .خیلی ممنون از مطلب مفیدتون
مجتبی صالحی در تاریخ 00/12/22 ساعت 20:31 این خیییییییییییییییییلیی عالیییییییییییییییییه
حسین در تاریخ 01/02/25 ساعت 17:39 دمتون گرم
edrs در تاریخ 01/03/01 ساعت 21:17 سلام وقتتون بخیر
فقط چگونه نرم افزارش کار میکنه
amin mah در تاریخ 01/03/03 ساعت 22:45 سلام
شبیه سایر پلیر ها هس عملکردش با این تفاوت که فرکانس خروجی 432 مگاهرتز هستش