بهترین های پزشکی و پرستاری | اوردامین : با معده خالی ورزش نکنید
  • اوردامین
  • طراحی وب
1399
خرداد
06
سه شنبه
شمارنده
بازدید امروز : 18369 بازدید
کل بازدید کنندگان امروز : 459 نفر
بازدید کل : 37543197 بازدید
حاضرین در سایت : 59 نفر

تاریخ شروع شمارشگر : 94/3/01

عمر سایت : حدود 5 سال پیش

تعداد کل مطالب : 1167
با معده خالی ورزش نکنید

 آیا باید با معده خالی ورزش کنیم؟


بنظر می رسد که وقتی بحث تناسب اندام به میان می آید، باورهای غلط فراوانند. هرگز گرسنه یا با معده خالی به سراغ هیچ نوع تمرینی نروید.

برخی تحقیقات نشان می دهند که اینکار می تواند برای کالری سوزی، مفید باشد اما تحقیق جدیدی وجود دارد که نشان می دهد اگر با شکم خالی ورزش کنید، می توانید تا ۲۰% توده عضلانی بیشتر نسبت به زمانی که با سوخت کافی تمرین می کردید، بسوزانید. پس باید توجه داشته باشید که عضله، اهمیت زیادی دارد و باید آن را به هر قیمتی حفظ کرد، بخصوص برای خانمها!

اگر بخواهید توده عضلانی تان را حفظ کنید و یک تمرین هوازی عالی بدون وزنه داشته باشید بهترین کار این است که ۲ تا ۳ ساعت قبل از هر تمرین، یک وعده غذایی بخورید یا ۶۰-۳۰ دقیقه قبل از تمرین از یک میان وعده ۲۰۰ کالری استفاده کنید. اگر به افزایش انرژی بیشتری نیاز دارید نوشیدن آب آلوئه ورای ارگانیک توصیه می شود که نه تنها آبرسان است (که قبل از تمرین به آن نیاز دارید) بلکه حاوی قندهایی است که براحتی هضم می شوند و بدون ایجاد مشکل انرژی تولید می کنند.

اگر تمرین فرد برای عضله سازی بسیار شدید است یا طولانی تر از ۶۰ دقیقه می باشد، توصیه می شود که یک وعده غذایی کوچک بخورد که عمدتا از پروتئین آسان هضم و کربوهیدراتهای سریع الهضم تشکیل شده باشد.
نویسنده : هما تختی
تاریخ ارسال : یک شنبه ، 96/08/21 ، در ساعت 19:25

نظرات برای با معده خالی ورزش نکنید

نام و نام خانوادگی شما *
آدرس ایمیل شما
آدرس وب شما
متن نظر *